Movies
Ratings
42
The MatrixRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0