Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Magic CandiesRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0