Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5