Series
Ratings
34
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5