Titles you rated
Why Women KillRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 3.0
Future ManRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Olive KitteridgeRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
Your House HelperRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0