Movies
Ratings
265
All the Bright PlacesRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5- WeddingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
FailanRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.0