Titles you rated
My GirlRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Honey 2Rated ★ 3.5
EddieRated ★ 4.0
ConeheadsRated ★ 4.0
Ramona and BeezusRated ★ 4.0
Dr. Dolittle 2Rated ★ 4.0
Ernest Goes to JailRated ★ 5.0
Wrongfully AccusedRated ★ 2.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 4.0
The AnimalRated ★ 3.0
Asterix & Obelix: Mission CleopatraRated ★ 4.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 5.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5