Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.5
Dark CityRated ★ 1.5
Upside DownRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0