Series
Ratings
10
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5