Movies
Ratings
1083
Gladiator IIRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0