Movies
Ratings
172 Monster HouseRated ★ 5.0 Monster HouseRated ★ 5.0
 PunchRated ★ 3.0 PunchRated ★ 3.0
- Take OffRated ★ 3.0
 The Little MermaidRated ★ 3.5 The Little MermaidRated ★ 3.5
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
 BraveRated ★ 3.5 BraveRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 3.0 WhiplashRated ★ 3.0
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 The Fatal EncounterRated ★ 3.0 The Fatal EncounterRated ★ 3.0
 Finding NemoRated ★ 4.0 Finding NemoRated ★ 4.0
 Barefoot GibongRated ★ 3.5 Barefoot GibongRated ★ 3.5
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
 RatatouilleRated ★ 3.5 RatatouilleRated ★ 3.5
 The InternRated ★ 3.5 The InternRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
 The Last PrincessRated ★ 4.0 The Last PrincessRated ★ 4.0
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5