Titles you rated
 Dream High 2Rated ★ 3.0 Dream High 2Rated ★ 3.0
 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
 Dream HighRated ★ 4.0 Dream HighRated ★ 4.0
 My FamilyRated ★ 4.0 My FamilyRated ★ 4.0
 BigRated ★ 2.5 BigRated ★ 2.5
 The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5 The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
 Doctor StrangerRated ★ 5.0 Doctor StrangerRated ★ 5.0
 Let's EatRated ★ 3.5 Let's EatRated ★ 3.5
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
 Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5 Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
 Witch HuntRated ★ 2.5 Witch HuntRated ★ 2.5
 New HeartRated ★ 3.5 New HeartRated ★ 3.5
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
 Drinking SoloRated ★ 3.5 Drinking SoloRated ★ 3.5
 The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0 The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
 HealerRated ★ 4.5 HealerRated ★ 4.5
 Cheese in the TrapRated ★ 3.0 Cheese in the TrapRated ★ 3.0
 The HeirsRated ★ 4.0 The HeirsRated ★ 4.0
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
 DoctorsRated ★ 4.0 DoctorsRated ★ 4.0