Series
Ratings
33
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0