Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
The Perfect InsiderRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 1.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0