Movies
Ratings
480
The Invisible GuestRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
MidnightRated ★ 2.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 3.5