Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5