Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0