Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0