Titles you rated
The GiverRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
Event HorizonRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0- Love Strikes!Rated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
DoomRated ★ 2.0