Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 0.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
DoctorsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5