Titles you rated
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0