Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0