Movies
Ratings
496
MinionsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Lord SlugRated ★ 2.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Return of CoolerRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Cooler's RevengeRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Broly - The Legendary Super SaiyanRated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh!: Bonds Beyond TimeRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 3.0
Miss Staff SergeantRated ★ 2.0
Son of the MaskRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 3.0
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 2.5