Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Devotion, a Story of Love and DesireRated ★ 3.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
Rebelde Season 1Rated ★ 2.5
Love and AnarchyRated ★ 3.0
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0