Series
Ratings
430
Radio StarRated ★ 4.5- 와라! 편의점Rated ★ 4.5
- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 5.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 5.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 5.0
Noonas Over FlowersRated ★ 5.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 4.0- Little WomenRated ★ 3.0
Queen InsooRated ★ 3.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 1.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5