Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0