Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 0.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
AtlasRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0