Titles you rated
HerRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0