Series
Ratings
101- Pokémon X and YRated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- ポケットモンスター ベストウイッシュ シーズン2 デコロラアドベンチャーDa!Rated ★ 0.5
- ポケットモンスターベストウイッシュ シーズン2 エピソードNRated ★ 1.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.5
- Pokemon Best Wishes!Rated ★ 0.5
- Pokemon Best Wishes! Season 2Rated ★ 0.5
GourmetRated ★ 4.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0