Movies
Ratings
52
ParasiteRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.0
FrankRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Norwegian WoodRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
RevolverRated ★ 3.5