Movies
Ratings
535
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 3.0