Series
Ratings
25
The Greatest LoveRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0