Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 4.5
StartUpRated ★ 4.5
StartUpRated ★ 3.0
StartUpRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0