Series
Ratings
84- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0