Movies
Ratings
31
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
OctopussyRated ★ 4.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5