Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0- My fighting lifeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 2.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 3.0