Series
Ratings
153
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 1.5