Titles you rated
Yeon GaesomunRated ★ 0.5
SpyRated ★ 1.0- Coffee HouseRated ★ 0.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.0
The Virtual BrideRated ★ 1.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 1.0
Cutie PieRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0
Dummy MommyRated ★ 4.0
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 1.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 0.5
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Shining RomanceRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 1.0
Me too, Flower!Rated ★ 1.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0