Titles you rated
- Major Season 5Rated ★ 4.0
Major Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 2.5
Run OnRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.5