Series
Ratings
103
North & SouthRated ★ 4.5
Beautiful DaysRated ★ 3.0
Trap of YouthRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 2.5
Goodbye SoloRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 2.0
MRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 0.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 2.5
Dr. STORKSRated ★ 2.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Lights and ShadowsRated ★ 2.5