Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 1.5- The CureRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0