Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0