Movies
Ratings
30
BurntRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The WalkRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0