Movies
Ratings
3575
BugoniaRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Heads of StateRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
StrawRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0