Movies
Ratings
251
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
HeartbreakerRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0