Series
Ratings
40
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5