Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0