Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Winter SonataRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
MerlinRated ★ 1.0
MerlinRated ★ 1.0
MerlinRated ★ 1.0
MerlinRated ★ 1.5
MerlinRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0