Movies
Ratings
136
UsRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 1.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Faces PlacesRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Petite MamanRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0