Series
Ratings
127
New HeartRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 2.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 2.0